Czym jest szybka sprzedaż mieszkania w 24 godziny?

Jak wygląda szybka sprzedaż mieszkania odziedziczonego w spadku
Jak wygląda szybka sprzedaż mieszkania odziedziczonego w spadku?
17 stycznia 2019
Czy można sprzedać nieruchomość przed podziałem majątku
Czy można sprzedać nieruchomość przed podziałem majątku?
19 stycznia 2019

Czym jest szybka sprzedaż mieszkania w 24 godziny?

Czym jest szybka sprzedaż mieszkania w 24 godziny

Czym jest szybka sprzedaż mieszkania w 24 godziny

Sprzedaż mieszkania w przeciągu zaledwie 24 godzin? Tak, to możliwe! W jaki sposób można zrealizować taką transakcję?

Bardzo często sprzedaż nieruchomości kojarzymy ze skomplikowanymi i czasochłonnymi procedurami. Rzeczywiście, niekiedy zdarza się, że musimy liczyć się z dodatkowymi przeszkodami, ale jeśli wybierzemy odpowiednią procedurę, sprzedaż mieszkania może zakończyć się już w ciągu jednego dnia roboczego!

  • Jak najszybciej sprzedać mieszkanie?
  • Ekspresowa sprzedaż mieszkań możliwa także bez pośredników
  • Sprzedaż mieszkania w skupie nieruchomości
  • Jak szybko można otrzymać wypłatę środków ze sprzedaży?

 

Jak najszybciej sprzedać mieszkanie?

Na czas sprzedaży nieruchomości, na przykład mieszkania, składa się szereg różnych czynników. W związku z tym może on wahać się od jednego dnia do nawet paru lat, jeśli oferta nie jest zbyt atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

 

Na czas znalezienia klienta wpływają czynniki takie jak:

  • atrakcyjność oferty – lokalizacja, stan, wyposażenie mieszkania
  • zaproponowana cena i skłonność do negocjacji
  • metoda sprzedaży mieszkania – pośrednicy mogą odstraszyć potencjalnych klientów

 

Mieszkanie możemy sprzedać samodzielnie, ale możemy także skorzystać z pomocy specjalistów w tej właśnie dziedzinie, na przykład pośredników z agencji nieruchomości.

 

Ekspresowa sprzedaż mieszkań możliwa także bez pośredników

Gdy chcemy sprzedać mieszkanie w ekspresowym tempie, warto więc unikać pośredników. Dla kupujących są oni najczęściej sygnałem, że cena za nieruchomość będzie wyższa, gdyż należy pokryć wynagrodzenie pośredników.

Można jednak zrealizować transakcję sprzedaży nieruchomości mieszkalnej bez korzystania z pomocy pośredników – nawet w ciągu 24 godzin! Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług skupów nieruchomości.

 

Sprzedaż mieszkania w skupie nieruchomości

Skupy nieruchomości są skupami, które zajmują się odkupowaniem od swoich klientów nieruchomości, na przykład mieszkań, domów jednorodzinnych czy też gruntów. Skupy odkupują od swoich klientów różne nieruchomości – także udziały w nieruchomościach, nieruchomości z problemami prawnymi.

W skupach nieruchomości cała transakcja odbywa się błyskawicznie – w związku z tym czas oczekiwania na pieniądze także jest bardzo krótki. W najlepszym przypadku, gdy sprzedający ma komplet dokumentów potrzebnych do sygnowania umowy w kancelarii notarialnej, cała procedura może zakończyć się w 24 godziny.

 

Jak szybko można otrzymać wypłatę środków ze sprzedaży?

Dużą zaletą skupów nieruchomości jest brak oczekiwania na otrzymanie środków ze sprzedaży. To najlepszy wybór dla tych osób, dla których liczy się czas, na przykład przy przeprowadzce, konieczności szybkiej spłaty innych zadłużeń.

Skupy nieruchomości zapewniają swoim klientom ekspresową wypłatę środków uzyskanych ze sprzedaży. Transakcja przelewu na konto wskazane przez sprzedającego odbywa się od razu po podpisaniu umowy notarialnej – pieniądze można mieć do dyspozycji jeszcze tego samego dnia.

 

Zatem wtedy, gdy liczy się czas, zdecydowanie najlepszym wyborem będzie skup nieruchomości – tu transakcję możemy zrealizować już w 24 godziny!

Komentarze są wyłączone.